• PRECYZYJNA OBRÓBKA METALI OBRÓBKA SKRAWANIEM

    Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu precyzyjnych produktów z metalu - obróbka skrawaniem metali CNC

  • TOCZENIE FREZOWANIE SZLIFOWANIE METALI

    Kilkanaście lat na rynku w branży obróbki metali pozwala być nam jedną z najbardziej profsjonalnych firm na rynku.

  • Slide 3 Image Alt

    PRODUCENT FORM WTRYSKOWYCH

    Wykonujemy: naprawa, modernizacja, projektowanie i produkcja form wtryskowych. Niskie atrakcyjne ceny.

FREZOWANIE METALI CNC - FIRMA KARFORM PIŁA

Frezowanie metali CNC to jedna z najbardziej popularnych metod obróbki metalu. Nadawanie kształtu odbywa się za pomoc ruchomych obrotowych ostrzy. Za pomocą frezarki możemy nadać mu różne kształty. Frezowanie dzieli się na walcowe i kształtowe. Frezarki stosowane u nas w firmie wykazują się wszechstronnością, są w stanie obrobić prawie każdy element. Posiadamy do niej odpowiednie ostrza. Możemy Tobie zapewnić,  że praca opiera się na wykorzystaniu nowoczesnego i precyzyjnego sprzętu. Dokładamy wszelkich starań, abyś był zadowolony z efektów naszej pracy.  A więc zachęcamy do skorzystania z frezowania metali przy świadczeniu naszych usług! Kompleksowa obsługa klienta, profesjonalne doradztwo oraz solidne wykonanie atrakcyjna cena. Frezowanie odbywa się podczas obróbki skrawaniem metalu w branży spożywczej, branży kolejowej i branży motoryzacyjnej. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje solidne wykonanie z najwyższej jakości materiałów.

Zachęcamy do rozpoczęcia współpracy z naszą firmą, a Ty i Twoja firma będziecie zadowoleni na zawsze. Na każdą wykonaną przez nas usługę dajemy gwarancję oraz w razie jakichkolwiek problemów profesjonalny serwis gwarancyjny. Zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo w celu uzgodnienia szczegółów. Siedziba naszej firmy znajduje się w Ujściu koło Piły,województwo Wielkopolskie.

Przejrzyj

Obróbka skrawaniem to technika tworzenia części sprzętu polegająca na nadawaniu przedmiotowi wymiarów i kształtów poprzez usuwanie materiału narzędziem skrawającym.

Projektowanie części obróbka metali skrawaniem

Wykonujemy narzędzia do części maszyn i urządzeń lini produkcyjnej podkładów strunobetonowych. Wykonujemy: nakrętki, tuleje, atryce, stemple do prasy.

OBRÓBKA METALI CNC BRANŻA KOLEJOWA

Naszą

Projektujemy oraz produkujemy formy wtryskowe i rozdmuchowe. Wykonaliśmy regeneracje form wtryskowych do: Volvo, Skoda, Mercedes, Kia.

Obróbka metali CNC dla motoryzacji

Produkujemy formy wtryskowe szybko i dokładnie. Siła z jaką sprawdzamy nasze formy wtryskowe to 150-250 ton więc gwarantujemy, że są one na najwyższym poziomie.

Produkcja projektowanie i naprawa form wtryskowych

Ofertę

Projektujemy oraz wykonujemy urządzenia do konfekcjonowania produktów sypkich. Produkujemy piecie do suszenia i palenia kaw, mieszalniki a także inne maszyny.

OBRÓBKA METALI CNC BRANŻA SPOŻYWCZA - OBRÓBKA SKRAWANIEM METALU

KONTAKT