• PRECYZYJNA OBRÓBKA METALI OBRÓBKA SKRAWANIEM

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu precyzyjnych produktów z metalu - obróbka skrawaniem metali CNC

 • TOCZENIE FREZOWANIE SZLIFOWANIE METALI

  Kilkanaście lat na rynku w branży obróbki metali pozwala być nam jedną z najbardziej profsjonalnych firm na rynku.

 • Slide 3 Image Alt

  PRODUCENT FORM WTRYSKOWYCH

  Wykonujemy: naprawa, modernizacja, projektowanie i produkcja form wtryskowych. Niskie atrakcyjne ceny.

PRODUKCJA FORM WTRYSKOWYCH

Jedną z głównych naszych ofert jest PRODUKCJA FORM WTRYSKOWYCH. Do tego celu wykorzystujemy nowoczesne maszyny CNC oraz nowoczesne metody produkcji.

Oto lista usług jakie pełni firma KARFORM:

 

 •  projektowania form wtryskowych
 •  naprawa form wtryskowych
 •  produkcja form wtryskowych
 •  modernizacja form wtryskowych

 

Naszą firmę wyróżnia szybka i profesjonalna obsługa każdego klienta, od początku projektu do końca jego realizacji, solidne i trwałe wykonanie oraz atrakcyjne ceny dostosowane do klienta.

Formy wtryskowe realizujemy na podstawie projektu, dokumentacji lub pomysłu osoby zainteresowanej. Aby nasze formy wtryskowe były zawsze na wysokim, profesjonalnym poziomie wykorzystujemy do tego celu naszą stację prób, która posiada nacisk 150-250 ton. Bardzo ważne dla nas jest bezpieczeństwo i zadowolenie każdego klienta, a dzięki stacji prób mamy możliwość sprawdzenia wykonania formy wtryskowej wykonanej przez naszą firmę. Dbamy również o ergonomię pracy dlatego wszystkie nasze produkty są surowo testowane pod każdym kątem działania przed oddaniem do użytku. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje dokładność wykonania oraz zapewnienie najlepszej ceny.Formy wtryskowe wykorzystywane są w branży motoryzacyjnej. Wyprodukowaliśmy, zmodernizowaliśmy i naprawiliśmy dla takich marek samochodów jak: Kia, Skoda, Mercedes i Volvo. Nasze formy wtryskowe są również wykorzystywane w branży spożywczej. Dzięki nabytej wiedzy stosujemy najlepsze materiały oraz nowoczesne techniki, które znacznie zmniejszają koszty produkcji jednocześnie zapewniając Ci bardzo atrakcyjną cenę. Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie naszej firmy zapraszamy do skontaktowania się z naszym działem obsługi klienta. Zapraszamy! Na nasze produkty zapewniamy gwarancję oraz w razie jakichkolwiek problemów profesjonalny serwis gwarancyjny. Zapraszamy również do odwiedzenia siedziby naszej firmy, która znajduje się w miejscowości Ujście obok miasta Piła.  

Przejrzyj

Obróbka skrawaniem to technika tworzenia części sprzętu polegająca na nadawaniu przedmiotowi wymiarów i kształtów poprzez usuwanie materiału narzędziem skrawającym.

Projektowanie części obróbka metali skrawaniem

Wykonujemy narzędzia do części maszyn i urządzeń lini produkcyjnej podkładów strunobetonowych. Wykonujemy: nakrętki, tuleje, atryce, stemple do prasy.

OBRÓBKA METALI CNC BRANŻA KOLEJOWA

Naszą

Projektujemy oraz produkujemy formy wtryskowe i rozdmuchowe. Wykonaliśmy regeneracje form wtryskowych do: Volvo, Skoda, Mercedes, Kia.

Obróbka metali CNC dla motoryzacji

Produkujemy formy wtryskowe szybko i dokładnie. Siła z jaką sprawdzamy nasze formy wtryskowe to 150-250 ton więc gwarantujemy, że są one na najwyższym poziomie.

Produkcja projektowanie i naprawa form wtryskowych

Ofertę

Projektujemy oraz wykonujemy urządzenia do konfekcjonowania produktów sypkich. Produkujemy piecie do suszenia i palenia kaw, mieszalniki a także inne maszyny.

OBRÓBKA METALI CNC BRANŻA SPOŻYWCZA - OBRÓBKA SKRAWANIEM METALU

KONTAKT