• PRECYZYJNA OBRÓBKA METALI OBRÓBKA SKRAWANIEM

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu precyzyjnych produktów z metalu - obróbka skrawaniem metali CNC

 • TOCZENIE FREZOWANIE SZLIFOWANIE METALI

  Kilkanaście lat na rynku w branży obróbki metali pozwala być nam jedną z najbardziej profsjonalnych firm na rynku.

 • Slide 3 Image Alt

  PRODUCENT FORM WTRYSKOWYCH

  Wykonujemy: naprawa, modernizacja, projektowanie i produkcja form wtryskowych. Niskie atrakcyjne ceny.

KARFORM PIŁA ? PROJEKTOWANIE FORM WTRYSKOWYCH TANIO I SOLIDNIE

Firma KARFORM mieszcząca się w Ujściu k/Piły zajmuje się również projektowaniem form wtryskowych przy wykorzystaniu najnowszych technologii i nowoczesnych maszyn. Formy wtryskowe na podstawie danych oraz wzór, które powinien dostarczyć nam klient. Nasza firma korzysta z oprogramowania Solid Edge podczas projektowania form wtryskowych, a do generowania ścieżek narzędzia posiadamy program NX CAM Express. Pracując na tych narzędziach wiele lat darzymy je pełnym zaufaniem ponieważ idealnie nadają się do przygotowania i zaprojektowania form wtryskowych. Formy wtryskowe są techniką tworzenia tworzyw sztucznych. Polega to na wtryskiwaniu stopionego tworzywa do odpowiednio wcześniej przygotowanej formy, w której tworzywo zastyga. Do produkcji formy wtryskowej wykorzystujemy materiały od firm: FCPK Bytów, MESUSBURGER i HASCO. Są to dostawcy, z którymi współpracujemy wiele lat i materiały przez nich dostarczane są produktami wysokiej jakości. 

Posiadamy własną stację prób form wtryskowych o sile nacisku 150-250 ton. Projektowaniem i wykonywaniem form wtryskowych zajmuje się od 2011 roku, wtedy to nawiązaliśmy współpracę z firmą działającą w branży motoryzacyjnej. Formy wtryskowe wyprodukowaliśmy dla samochodów: Mercedes, Kia, Volvo, Skoda.

FORMY WTRYSKOWE W BRANŻY SPOŻYWCZEJ

W 2012 roku podjęliśmy współpracę z firmą zajmującą się projektowaniem i wykonywaniem placów zabaw dla sieci restauracji Mc'Donalds. Dla naszej firmy był to duży krok naprzód. 

Zakres usług firmy KARFORM PIŁA:

 1. naprawa form wtryskowych
 2. modernizacja form wtryskowych
 3. produkcja form wtryskowych
 4. projektowanie form wtryskowych 

Jeżeli masz jakieś pytania prosimy o kontakt telefoniczny. Nasza miła i wykwalifikowana obsługa z chęcią udzieli Ci odpowiedzi. Zapraszamy!

Nasza firma działa na całą Polskę, a siedziba znajduje się w Ujściu koło Piły, województwo Wielkopolskie.

Przejrzyj

Obróbka skrawaniem to technika tworzenia części sprzętu polegająca na nadawaniu przedmiotowi wymiarów i kształtów poprzez usuwanie materiału narzędziem skrawającym.

Projektowanie części obróbka metali skrawaniem

Wykonujemy narzędzia do części maszyn i urządzeń lini produkcyjnej podkładów strunobetonowych. Wykonujemy: nakrętki, tuleje, atryce, stemple do prasy.

OBRÓBKA METALI CNC BRANŻA KOLEJOWA

Naszą

Projektujemy oraz produkujemy formy wtryskowe i rozdmuchowe. Wykonaliśmy regeneracje form wtryskowych do: Volvo, Skoda, Mercedes, Kia.

Obróbka metali CNC dla motoryzacji

Produkujemy formy wtryskowe szybko i dokładnie. Siła z jaką sprawdzamy nasze formy wtryskowe to 150-250 ton więc gwarantujemy, że są one na najwyższym poziomie.

Produkcja projektowanie i naprawa form wtryskowych

Ofertę

Projektujemy oraz wykonujemy urządzenia do konfekcjonowania produktów sypkich. Produkujemy piecie do suszenia i palenia kaw, mieszalniki a także inne maszyny.

OBRÓBKA METALI CNC BRANŻA SPOŻYWCZA - OBRÓBKA SKRAWANIEM METALU

KONTAKT