• PRECYZYJNA OBRÓBKA METALI OBRÓBKA SKRAWANIEM

    Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu precyzyjnych produktów z metalu - obróbka skrawaniem metali CNC

  • TOCZENIE FREZOWANIE SZLIFOWANIE METALI

    Kilkanaście lat na rynku w branży obróbki metali pozwala być nam jedną z najbardziej profsjonalnych firm na rynku.

  • Slide 3 Image Alt

    PRODUCENT FORM WTRYSKOWYCH

    Wykonujemy: naprawa, modernizacja, projektowanie i produkcja form wtryskowych. Niskie atrakcyjne ceny.

SZLIFOWANIE METALI CNC - OBRÓBKA SKRAWANIEM METALI KARFORM PIŁA

Sukcesem można nazwać wysoką jakość świadczonych usług, jak i również wysoką jakość wytwarzanych produktów. Gwarantujemy Tobie fachową i zawodową pomoc, doradztwo  w zakresie technologicznym oraz konstrukcyjnym. Wykonujemy projekty z największą precyzją i starannością oraz świadczymy usługami, które mogą być odpowiednio dopasowane do Twoich wymagań. Dzięki profesjonalnym i nowoczesnym szlifierką nasze wyroby są bardzo dobrej jakości i idealnie wykonane. Zapewniamy solidne wykonanie w atrakcyjnej cenie z najlepiej dobranych materiałów. Materiały jakimi dysponujemy mamy od zaufanych firm, z którymi prowadzimy wieloletnią współpracę: FCPK Bytów, MESUSBURGER i HASCO. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, na nasze produkty dajemy gwarancję oraz w razie problemów zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji, zapraszamy do telefonicznego kontaktu z nami lub mailowego. Nasza działalność obejmuje całą Polskę, a nie tylko województwo Wielkopolskie. Siedziba firmy znajduje się w Ujściu koło Piły. Zapraszamy!

Przejrzyj

Obróbka skrawaniem to technika tworzenia części sprzętu polegająca na nadawaniu przedmiotowi wymiarów i kształtów poprzez usuwanie materiału narzędziem skrawającym.

Projektowanie części obróbka metali skrawaniem

Wykonujemy narzędzia do części maszyn i urządzeń lini produkcyjnej podkładów strunobetonowych. Wykonujemy: nakrętki, tuleje, atryce, stemple do prasy.

OBRÓBKA METALI CNC BRANŻA KOLEJOWA

Naszą

Projektujemy oraz produkujemy formy wtryskowe i rozdmuchowe. Wykonaliśmy regeneracje form wtryskowych do: Volvo, Skoda, Mercedes, Kia.

Obróbka metali CNC dla motoryzacji

Produkujemy formy wtryskowe szybko i dokładnie. Siła z jaką sprawdzamy nasze formy wtryskowe to 150-250 ton więc gwarantujemy, że są one na najwyższym poziomie.

Produkcja projektowanie i naprawa form wtryskowych

Ofertę

Projektujemy oraz wykonujemy urządzenia do konfekcjonowania produktów sypkich. Produkujemy piecie do suszenia i palenia kaw, mieszalniki a także inne maszyny.

OBRÓBKA METALI CNC BRANŻA SPOŻYWCZA - OBRÓBKA SKRAWANIEM METALU

KONTAKT