• PRECYZYJNA OBRÓBKA METALI OBRÓBKA SKRAWANIEM

    Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu precyzyjnych produktów z metalu - obróbka skrawaniem metali CNC

  • TOCZENIE FREZOWANIE SZLIFOWANIE METALI

    Kilkanaście lat na rynku w branży obróbki metali pozwala być nam jedną z najbardziej profsjonalnych firm na rynku.

  • Slide 3 Image Alt

    PRODUCENT FORM WTRYSKOWYCH

    Wykonujemy: naprawa, modernizacja, projektowanie i produkcja form wtryskowych. Niskie atrakcyjne ceny.

 Toczenie metali CNC ? OBRÓBKA SKRAWANIEM METALI KARFORM PIŁA

 

Stawiamy na jakość wysoką wykonania naszych usług wraz z atrakcyjną ceną

 

Zaufanie którym darzą nas nasi klienci jest jak najbardziej powodem do dumy, jak i co najważniejsze motywacją do dalszej pracy, udogadnianiu coraz to lepszymi ofertami dla naszych konsumentów. Stawiamy na jakość i wydajność naszej pracy. Nasza firma to zdecydowanie połączenie wykwalifikowanej kadry i nowoczesnej technologii. Oferujemy profesjonalną usługę toczenia metali. Możesz jak najbardziej liczyć u nas na dokładność, precyzję, jak i zachowanie wszelkich standardów jakościowych przy projekcie. Dzięki zdobytemu wieloletniemu doświadczeniu w toczeniu metali CNC jesteśmy w stanie robić to szybko, porządnie oraz w atrakcyjnej cenie. Doświadczeni konstruktorzy w naszej firmie zadbają o to, aby Twój produkt był jak najlepiej wykonany. Dzięki nowoczesnemu sprzętu w naszej maszynowi toczenie metali odbywa się bardzo precyzyjnie z zachowaniem wszelkiej ostrożności. Zastosowanie nowoczesnych maszyn do toczenia metali CNC umożliwia szybkie wykonanie prawie każdego przedmiotu. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta w celu uzyskania większej ilości informacji. Firma KARFORM PIŁA działa na terenie całej Polski, a główna siedziba znajduje się w Ujściu koło Piły, województwo Wielkopolskie.

Przejrzyj

Obróbka skrawaniem to technika tworzenia części sprzętu polegająca na nadawaniu przedmiotowi wymiarów i kształtów poprzez usuwanie materiału narzędziem skrawającym.

Projektowanie części obróbka metali skrawaniem

Wykonujemy narzędzia do części maszyn i urządzeń lini produkcyjnej podkładów strunobetonowych. Wykonujemy: nakrętki, tuleje, atryce, stemple do prasy.

OBRÓBKA METALI CNC BRANŻA KOLEJOWA

Naszą

Projektujemy oraz produkujemy formy wtryskowe i rozdmuchowe. Wykonaliśmy regeneracje form wtryskowych do: Volvo, Skoda, Mercedes, Kia.

Obróbka metali CNC dla motoryzacji

Produkujemy formy wtryskowe szybko i dokładnie. Siła z jaką sprawdzamy nasze formy wtryskowe to 150-250 ton więc gwarantujemy, że są one na najwyższym poziomie.

Produkcja projektowanie i naprawa form wtryskowych

Ofertę

Projektujemy oraz wykonujemy urządzenia do konfekcjonowania produktów sypkich. Produkujemy piecie do suszenia i palenia kaw, mieszalniki a także inne maszyny.

OBRÓBKA METALI CNC BRANŻA SPOŻYWCZA - OBRÓBKA SKRAWANIEM METALU

KONTAKT