• PRECYZYJNA OBRÓBKA METALI OBRÓBKA SKRAWANIEM

    Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu precyzyjnych produktów z metalu - obróbka skrawaniem metali CNC

  • TOCZENIE FREZOWANIE SZLIFOWANIE METALI

    Kilkanaście lat na rynku w branży obróbki metali pozwala być nam jedną z najbardziej profsjonalnych firm na rynku.

  • Slide 3 Image Alt

    PRODUCENT FORM WTRYSKOWYCH

    Wykonujemy: naprawa, modernizacja, projektowanie i produkcja form wtryskowych. Niskie atrakcyjne ceny.

NAPRAWA FORM WTRYSKOWYCH

Jedną z głównych usług jaką się zajmujemy od lat jest naprawa form wtryskowych z użyciem najnowszych technologi oraz maszyn CNC. Firma KARFORM zapewnia kompleksową naprawę form wtryskowych, które jak wszystkie inne urządzenia podczas używania się psują. 

 

Do naprawy form wtryskowych wykorzystujemy materiały produkcyjne firm: MESUSBURGER,  HASCO I FCPK Bytów. Są to firmy, z którymi współpracujemy od lat i wiemy, że ich produkty są najwyższej jakości. Bardzo dobrze się one sprawdzają podczas produkcji i napraw form wtryskowych. W naszej firmie KARFORM PIŁA OBRÓBKA SKRAWANIEM METALU zajmujemy się skrawaniem wszystkich metali jak i również stalą, nie zwracamy również uwagi na twardość metalu. Obsługujemy metale: aluminium, brąz, mosiądz, żaroodporne, tworzywa sztuczne. Na wszystkie nasze produkty dajemy gwarancję oraz profesjonalny serwis gwarancyjny.

Do tworzenia tworzyw sztucznych formy wtryskowe są jednym z podstawowych i wymaganych elementów. Dzięki ich produkcji tworzone są maszynki do golenia czy plastikowe sztućce. Przedmioty te muszą być wykonane z największa dokładnością dlatego bardzo ważna jest konserwacja i naprawa form wtryskowych. Posiadamy własną stację prób form wtryskowych o sile nacisku 150-250 ton dzięki temu nasze produkty mają bardzo dobrą jakość. Atrakcyjne ceny oraz wysoka jakość naszych usług stawia nas jednym z najlepszych firm w Polsce. Na wszystkie nasze usługi zapewniamy serwis gwarancyjny, dzięki temu nie musisz się bać, że coś pójdzie nie tak. Posiadamy najlepsze oprogramowanie, które eliminuje błędy oraz pokazuje projekt 3D. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty naprawy form wtryskowych KARFORM PIŁA. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny z naszym biurem obsługi. Działamy nie tylko na terenie województwa Wielkopolskiego, ale na terenie całej Polski. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu firmowego w Ujściu koło miasta Piła.

Przejrzyj

Obróbka skrawaniem to technika tworzenia części sprzętu polegająca na nadawaniu przedmiotowi wymiarów i kształtów poprzez usuwanie materiału narzędziem skrawającym.

Projektowanie części obróbka metali skrawaniem

Wykonujemy narzędzia do części maszyn i urządzeń lini produkcyjnej podkładów strunobetonowych. Wykonujemy: nakrętki, tuleje, atryce, stemple do prasy.

OBRÓBKA METALI CNC BRANŻA KOLEJOWA

Naszą

Projektujemy oraz produkujemy formy wtryskowe i rozdmuchowe. Wykonaliśmy regeneracje form wtryskowych do: Volvo, Skoda, Mercedes, Kia.

Obróbka metali CNC dla motoryzacji

Produkujemy formy wtryskowe szybko i dokładnie. Siła z jaką sprawdzamy nasze formy wtryskowe to 150-250 ton więc gwarantujemy, że są one na najwyższym poziomie.

Produkcja projektowanie i naprawa form wtryskowych

Ofertę

Projektujemy oraz wykonujemy urządzenia do konfekcjonowania produktów sypkich. Produkujemy piecie do suszenia i palenia kaw, mieszalniki a także inne maszyny.

OBRÓBKA METALI CNC BRANŻA SPOŻYWCZA - OBRÓBKA SKRAWANIEM METALU

KONTAKT