• PRECYZYJNA OBRÓBKA METALI OBRÓBKA SKRAWANIEM

    Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu precyzyjnych produktów z metalu - obróbka skrawaniem metali CNC

  • TOCZENIE FREZOWANIE SZLIFOWANIE METALI

    Kilkanaście lat na rynku w branży obróbki metali pozwala być nam jedną z najbardziej profsjonalnych firm na rynku.

  • Slide 3 Image Alt

    PRODUCENT FORM WTRYSKOWYCH

    Wykonujemy: naprawa, modernizacja, projektowanie i produkcja form wtryskowych. Niskie atrakcyjne ceny.

PRECYZYJNA OBRÓBKA SKRAWANIEM METALI- KARFORM PIŁA

Firma KARFORM świadczy wysokiej jakości usługi w precyzyjnej obróbce skrawaniem metali. Obróbka skrawaniem to zmiana wyglądu metalu, aby nabrał wymagany kształt. W tym celu skrawa się z niego niepotrzebne materiały. Nasze maszyny pozwalają na wykonywanie obróbki wiórkowej poprzez frezowanie. Toczenie polega na obróbce powierzchni obrotowych zewnętrznych i wewnętrznych. Do precyzyjnej obróbki metali wykorzystujemy programy komputerowe CAD, CNC, CAM. Dzięki tym programom mamy podgląd projektu 3D oraz eliminują one wszystkie błędy.

SOLIDNIE I TANIO!

Precyzyjna obróbka metali wymaga odpowiednich maszyn oraz idealnego wykonani. Nasza firma posiada nowoczesne maszyny, które bez problemu dają sobie radę nawet z najbardziej wyimaginowanymi projektami. W naszej ofercie obróbki skrawaniem metali znajdziesz toczenie, frezowanie oraz szlifowanie metodą CNC. Obrabiarki CNC wykonują takie prac jak: toczenie,gwintowanie, obróbka otworów,cięcie,szlifowanie, frezowanie, wytaczanie, wiercenie, drążenie i docieranie. Proces obróbki polega na stopniowym zdejmowaniu warstw z obrabianego materiału- metalu. Wykonujemy obróbkę skrawaniem najdokładniej i najlepiej! W celu wycenienia Twojego projektu lub pytań z nim związanych prosimy o kontakt z naszą fachową obsługą. Skontaktować się z nami możesz telefonicznie lub mailowo przesyłając w załączniku swój projekt do wyceny. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie starając się uczyć go jak najlepszym w najlepszej cenie. Na wszystkie wykonane przez naszą firmę produkty dajemy gwarancję niezawodności oraz zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i jak i pogwarancyjny. Zaufaj najlepszym- wybierz KARFORM PIŁA.

Tanio i solidnie KARFORM w Ujściu koło Piły, województwo Wielkopolskie. Zapraszamy!

Przejrzyj

Obróbka skrawaniem to technika tworzenia części sprzętu polegająca na nadawaniu przedmiotowi wymiarów i kształtów poprzez usuwanie materiału narzędziem skrawającym.

Projektowanie części obróbka metali skrawaniem

Wykonujemy narzędzia do części maszyn i urządzeń lini produkcyjnej podkładów strunobetonowych. Wykonujemy: nakrętki, tuleje, atryce, stemple do prasy.

OBRÓBKA METALI CNC BRANŻA KOLEJOWA

Naszą

Projektujemy oraz produkujemy formy wtryskowe i rozdmuchowe. Wykonaliśmy regeneracje form wtryskowych do: Volvo, Skoda, Mercedes, Kia.

Obróbka metali CNC dla motoryzacji

Produkujemy formy wtryskowe szybko i dokładnie. Siła z jaką sprawdzamy nasze formy wtryskowe to 150-250 ton więc gwarantujemy, że są one na najwyższym poziomie.

Produkcja projektowanie i naprawa form wtryskowych

Ofertę

Projektujemy oraz wykonujemy urządzenia do konfekcjonowania produktów sypkich. Produkujemy piecie do suszenia i palenia kaw, mieszalniki a także inne maszyny.

OBRÓBKA METALI CNC BRANŻA SPOŻYWCZA - OBRÓBKA SKRAWANIEM METALU

KONTAKT