Firma KARFORM – OBRÓBKA SKRAWANIEM METALI, PRODUKCJA FORM WTRYSKOWYCH

 

Fotolia 44440702 S

 

Od początku naszego istnienia firma KARFORM rozwija się dynamicznie wykorzystując coraz to nowocześniejsze maszyny, a także powiększając
swoją liczbę pracowników. Nasza firma zajmuje się w obróbką skrawaniem metali: frezowanie, szlifowanie, toczenie i projektowanie oraz produkcja form wtryskowych. Również wykonujemy elementy zamienne maszyn na zamówienie klienta. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu stosujemy nowoczesne technologie wytwarzania oraz obrabiania metali. Oferujemy wysoką jakość usług oraz jesteśmy otwarci na współpracę.


Nasza produkcja odbywa się dla branż:

  • Kolejowa
  • Motoryzacyjna
  • Spożywcza
  • Place zabaw

Zapraszamy!

Przejrzyj

Obróbka skrawaniem to technika tworzenia części sprzętu polegająca na nadawaniu przedmiotowi wymiarów i kształtów poprzez usuwanie materiału narzędziem skrawającym.

Projektowanie części obróbka metali skrawaniem

Wykonujemy narzędzia do części maszyn i urządzeń lini produkcyjnej podkładów strunobetonowych. Wykonujemy: nakrętki, tuleje, atryce, stemple do prasy.

OBRÓBKA METALI CNC BRANŻA KOLEJOWA

Naszą

Projektujemy oraz produkujemy formy wtryskowe i rozdmuchowe. Wykonaliśmy regeneracje form wtryskowych do: Volvo, Skoda, Mercedes, Kia.

Obróbka metali CNC dla motoryzacji

Produkujemy formy wtryskowe szybko i dokładnie. Siła z jaką sprawdzamy nasze formy wtryskowe to 150-250 ton więc gwarantujemy, że są one na najwyższym poziomie.

Produkcja projektowanie i naprawa form wtryskowych

Ofertę

Projektujemy oraz wykonujemy urządzenia do konfekcjonowania produktów sypkich. Produkujemy piecie do suszenia i palenia kaw, mieszalniki a także inne maszyny.

OBRÓBKA METALI CNC BRANŻA SPOŻYWCZA - OBRÓBKA SKRAWANIEM METALU

KONTAKT