• PRECYZYJNA OBRÓBKA METALI OBRÓBKA SKRAWANIEM

    Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu precyzyjnych produktów z metalu - obróbka skrawaniem metali CNC

  • TOCZENIE FREZOWANIE SZLIFOWANIE METALI

    Kilkanaście lat na rynku w branży obróbki metali pozwala być nam jedną z najbardziej profsjonalnych firm na rynku.

  • Slide 3 Image Alt

    PRODUCENT FORM WTRYSKOWYCH

    Wykonujemy: naprawa, modernizacja, projektowanie i produkcja form wtryskowych. Niskie atrakcyjne ceny.

firma obróbka skrawaniem metali firmy formy wtryskowe producent

Nasza firma KARFORM zajmuje się projektowaniem części oraz sprzętu do maszyn. Posiadamy nowoczesne maszyny CNC i oprogramowanie, które pomaga w procesie produkcyjnym. Dzięki temu potrafimy sprostać największym wymaganiom naszych klientów. Projektujemy części oraz sprzęt spełniający oczekiwania naszego klienta, a ponadto tworzymy dokumentacją projektu.


Projektowanie form wtryskowych i narzędzi – Program Solid Edge – Jest to program, który tworzy dokumentację techniczną na rysunku 2D. Nie ma on możliwości automatycznego generowania projektów, dlatego nasz projekt zawsze będzie dokładny w każdym miejscu.
Generowanie ścieżek narzędzi – NX CAM Express – Jest to rozbudowany system do programowania maszyn. Jest on jednym z najlepszym systemów CAM na świecie, zajmuje czołowe pozycje w branżach takich jak: przemysł narzędziowy, przemył samochodowy. Wspomaga on komputer w: Frezowaniu, Grawerowaniu, Wierceniu, Toczeniu.

Materiały do wykonywania form wtryskowych posiadamy od zaufanych dostawców: FCPK Bytów, MEUSBURGER, HASCO. Aby sprawdzić jakość wykonywania form wtryskowych posiadamy do tego celu własną stację prób. Próby wykonujemy przy nacisku 150-250 ton.
Oferujemy usługi projektowe dla takich branż jak: motoryzacyjna, spożywcza, kolejowa, place zabaw. Każde zlecenie traktujemy osobno oraz realizujemy je z założeniami klienta. Dzięki naszemu doświadczeniu dążymy do coraz większego zmniejszania awaryjności oraz kosztów. Przy projektowaniu oraz tworzeniu szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo, BHP oraz funkcjonalność i ergonomiczność. Nasze projekty oraz części i sprzęt spełniają wszystkie wymagania dyrektywy „Nowego Podejścia” w Unii Europejskiej.

Naszym klientom zapewniamy profesjonalną pomoc podczas produkcji, zaczynając od projektowania aż po wykonanie. Nasza wykwalifikowania kadra z wieloletnim doświadczeniem zagwarantuje Ci wysoką jakość oraz terminowe wykonanie. Jeżeli jesteś zainteresowany zapraszamy do skontaktowania się z nami lub osobistego odwiedzenia naszej siedziby. Postaw na najlepszych, najlepsza cena i najlepsze wykonanie!
Formy wtryskowe Piła, Obróbka skrawaniem Piła.

Przejrzyj

Obróbka skrawaniem to technika tworzenia części sprzętu polegająca na nadawaniu przedmiotowi wymiarów i kształtów poprzez usuwanie materiału narzędziem skrawającym.

Projektowanie części obróbka metali skrawaniem

Wykonujemy narzędzia do części maszyn i urządzeń lini produkcyjnej podkładów strunobetonowych. Wykonujemy: nakrętki, tuleje, atryce, stemple do prasy.

OBRÓBKA METALI CNC BRANŻA KOLEJOWA

Naszą

Projektujemy oraz produkujemy formy wtryskowe i rozdmuchowe. Wykonaliśmy regeneracje form wtryskowych do: Volvo, Skoda, Mercedes, Kia.

Obróbka metali CNC dla motoryzacji

Produkujemy formy wtryskowe szybko i dokładnie. Siła z jaką sprawdzamy nasze formy wtryskowe to 150-250 ton więc gwarantujemy, że są one na najwyższym poziomie.

Produkcja projektowanie i naprawa form wtryskowych

Ofertę

Projektujemy oraz wykonujemy urządzenia do konfekcjonowania produktów sypkich. Produkujemy piecie do suszenia i palenia kaw, mieszalniki a także inne maszyny.

OBRÓBKA METALI CNC BRANŻA SPOŻYWCZA - OBRÓBKA SKRAWANIEM METALU

KONTAKT