• PRECYZYJNA OBRÓBKA METALI OBRÓBKA SKRAWANIEM

    Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu precyzyjnych produktów z metalu - obróbka skrawaniem metali CNC

  • TOCZENIE FREZOWANIE SZLIFOWANIE METALI

    Kilkanaście lat na rynku w branży obróbki metali pozwala być nam jedną z najbardziej profsjonalnych firm na rynku.

  • Slide 3 Image Alt

    PRODUCENT FORM WTRYSKOWYCH

    Wykonujemy: naprawa, modernizacja, projektowanie i produkcja form wtryskowych. Niskie atrakcyjne ceny.

PROJEKTOWANIE I TWORZENIE  NARZĘDZI PRECYZYCJNYCH, NISKIE CENY- KARFORM PIŁA

Nasza firma oferuje projektowanie i produkcję narzędzi precyzyjnych. Projektujemy  i tworzymy otwory, szlifujemy i frezujemy. Wykonujemy narzędzia na indywidualne zamówienie na podstawie projektu lub przekazanej dokumentacji technicznej. Posiadamy całe grono zadowolonych klientów, którzy od zawsze korzystają z usług tylko naszej firmy. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi jesteśmy w stanie zrealizować prawie wszystkie Twoje zamówienia. Przy tworzeniu narzędzi precyzyjnych wymagana jest idealna dokładność, solidność wykonania oraz bezawaryjność. To wszystko gwarantuje Ci firma KARFORM. Pracują u nas doświadczeni konstruktorzy i operatorzy obrabiarek. Tworzą oni bardzo zgrany zespół, który robi wszystko perfekcyjnie z dopracowaniem najmniejszych szczegółów. Nasz park maszynowy cechuje się wysoka wydajnością dzięki temu wszystkie zadania realizujemy szybko i terminowo. Jeśli chcesz uzyskać fachową wycenę prosimy o skontaktowanie się z nami mailowo lub telefonicznie. Nasza profesjonalna obsługa odpowiednio wyceni Twój projekt w rozsądnej cenie. Naszą działalność obejmuje całą Polskę.

ATRAKCYJNE CENY

Potrzebujesz jakieś narzędzie? Nikt go nie chce zaprojektować? Zapraszamy do nas! Nasi konstruktorzy na pewno znajdą odpowiednie rozwiązanie. Zapewniamy profesjonalną pomoc od zaczęcia projektu aż po jego wykonanie. Terminowe wykonanie, solidność, atrakcyjna cena, profesjonalny serwis ? KARFORM PIŁA. Naszym terenem działania jest cała Polska, obsługujemy wszystkie firmy- małe i duże. Jesteśmy również otwarci na indywidualne zamówienia- wszystkie produkty robimy na podstawie projektu lub dokumentacji technicznej. Na nasze wyroby daje pełną gwarancję i zapewniamy bezproblemowy i profesjonalny serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny. 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy w Ujściu koło Piły, województwo Wielkopolskie.
Czekamy na Ciebie!

Przejrzyj

Obróbka skrawaniem to technika tworzenia części sprzętu polegająca na nadawaniu przedmiotowi wymiarów i kształtów poprzez usuwanie materiału narzędziem skrawającym.

Projektowanie części obróbka metali skrawaniem

Wykonujemy narzędzia do części maszyn i urządzeń lini produkcyjnej podkładów strunobetonowych. Wykonujemy: nakrętki, tuleje, atryce, stemple do prasy.

OBRÓBKA METALI CNC BRANŻA KOLEJOWA

Naszą

Projektujemy oraz produkujemy formy wtryskowe i rozdmuchowe. Wykonaliśmy regeneracje form wtryskowych do: Volvo, Skoda, Mercedes, Kia.

Obróbka metali CNC dla motoryzacji

Produkujemy formy wtryskowe szybko i dokładnie. Siła z jaką sprawdzamy nasze formy wtryskowe to 150-250 ton więc gwarantujemy, że są one na najwyższym poziomie.

Produkcja projektowanie i naprawa form wtryskowych

Ofertę

Projektujemy oraz wykonujemy urządzenia do konfekcjonowania produktów sypkich. Produkujemy piecie do suszenia i palenia kaw, mieszalniki a także inne maszyny.

OBRÓBKA METALI CNC BRANŻA SPOŻYWCZA - OBRÓBKA SKRAWANIEM METALU

KONTAKT