• PRECYZYJNA OBRÓBKA METALI OBRÓBKA SKRAWANIEM

    Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu precyzyjnych produktów z metalu - obróbka skrawaniem metali CNC

  • TOCZENIE FREZOWANIE SZLIFOWANIE METALI

    Kilkanaście lat na rynku w branży obróbki metali pozwala być nam jedną z najbardziej profsjonalnych firm na rynku.

  • Slide 3 Image Alt

    PRODUCENT FORM WTRYSKOWYCH

    Wykonujemy: naprawa, modernizacja, projektowanie i produkcja form wtryskowych. Niskie atrakcyjne ceny.

OBRÓBKA SKRAWANIEM METALI - KARFORM PIŁA

Jeżeli szukasz odpowiedniej firmy, która zajmuje się obróbką skrawaniem metalu to idealnie trafiłeś. KARFORM PIŁA od wielu lat zajmuje się obróbką skrawaniem metali, dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz odpowiednio dobieranym materiałom gwarantujemy niskie i atrakcyjne ceny oraz solidne i trwałe wykonanie. W naszej narzędziowni maszyny, które posiadamy produkują szeroki zakres wyrobów.

NASZA OFERTA

Naszą ofertę kierujemy głównie do branży motoryzacyjnej, branży kolejowej i branży kolejowej. Wykonujemy: Frezowanie, szlifowanie i toczenie wałów, otworów i płaszczyzn CNC.  W ich działaniu jest polerowanie i gładzenie przy użyciu produktów ściernych. Proces obróbki skrawaniem metalu polega na nadawaniu częściom metalowym odpowiedniego kształtu, kształt ten jest nadawany poprzez ścinanie niepotrzebnego materiału. Proces ten wymaga bardzo dobrej dokładności. Wykorzystujemy najnowsze maszyny do cięcia metali CNC. Jesteśmy otwarci na podjęcie współpracy, zapewniamy profesjonalne doradztwo od projektu aż po wykonanie.  

W naszej firmie KARFORM PIŁA OBRÓBKA SKRAWANIEM METALU zajmujemy się skrawaniem wszystkich metali jak i również stalą, nie zwracamy również uwagi na twardość metalu. Obsługujemy metale: aluminium, brąz, mosiądz, żaroodporne, tworzywa sztuczne. 

Cały czas idziemy naprzód starając się być na bieżąco z najnowocześniejszymi technologiami oraz narzędziami. Staramy się, aby nasz biznes był uporządkowany i zorganizowany. Podczas współpracy z naszą firmą na pewno będziesz zadowolony i nie pożałujesz. Nikt nie zapewni tak dobrej ceny i jakości wykonania jak firma KARFORM. Na wszystkie nasze produkty dajemy gwarancję oraz fachowy serwis gwarancyjny. Jeżeli masz jakieś pytania, chcesz się dowiedzieć więcej o naszej firmie lub poznać wycenę danej usługi zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. Nasi wykwalifikowani pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania oraz przedstawią Ci cenę Twojego projektu. Siedziba naszej firmy znajduje się w Ujściu, województwo Wielkopolskie. DZIAŁAMY NA CAŁĄ POLSKĘ!

 

Przejrzyj

Obróbka skrawaniem to technika tworzenia części sprzętu polegająca na nadawaniu przedmiotowi wymiarów i kształtów poprzez usuwanie materiału narzędziem skrawającym.

Projektowanie części obróbka metali skrawaniem

Wykonujemy narzędzia do części maszyn i urządzeń lini produkcyjnej podkładów strunobetonowych. Wykonujemy: nakrętki, tuleje, atryce, stemple do prasy.

OBRÓBKA METALI CNC BRANŻA KOLEJOWA

Naszą

Projektujemy oraz produkujemy formy wtryskowe i rozdmuchowe. Wykonaliśmy regeneracje form wtryskowych do: Volvo, Skoda, Mercedes, Kia.

Obróbka metali CNC dla motoryzacji

Produkujemy formy wtryskowe szybko i dokładnie. Siła z jaką sprawdzamy nasze formy wtryskowe to 150-250 ton więc gwarantujemy, że są one na najwyższym poziomie.

Produkcja projektowanie i naprawa form wtryskowych

Ofertę

Projektujemy oraz wykonujemy urządzenia do konfekcjonowania produktów sypkich. Produkujemy piecie do suszenia i palenia kaw, mieszalniki a także inne maszyny.

OBRÓBKA METALI CNC BRANŻA SPOŻYWCZA - OBRÓBKA SKRAWANIEM METALU

KONTAKT